Novinky

Jak si vybrat ten vhodný bezdotykový dávkovač mýdla

NEVÍTE SI RADY S VÝBĚREM DÁVKOVAČE? PORADÍME VÁM!

 

Jak si zjednodušit život a zabránit šíření mikrobů a bakterií v domácnosti? Jednoduše! Pořiďte si bezdotykový dávkovač mýdla a saponátu.

Automatický dávkovač je opatřen infračerveným senzorem, který umožní nadávkování mýdla či saponátu přesně dle potřeby, což přináší významné úspory a pohodlí při manipulaci. V nabídce máme i takové, které lze připevnit v kuchyni či koupelně na stěnu a nezabírají tak vůbec žádné místo.

 

Bezdotykový dávkovač mýdla STYLE

 

Vybrat si můžete z několika typů dle objemu – menší na 250 ml jsou vhodné do 2 členných domácností, větší na 500 ml naopak pro vícečlenné domácnosti při standardní frekvenci používání. Dávkování lze nastavit na 3 úrovně 0,8 ml/1,4 ml/ 3 ml. Na výběr jsou také dávkovače v provedení nerez nebo průhledné, kde lze sledovat hladinu mýdla a saponátu.

 

Bezdotykový dávkovač mýdla CLASSIC

 

Obsluha dávkovače je maximálně jednoduchá, senzor je napájen u malého provedení 4 bateriemi typu AAA, zatímco u velkého 4 bateriemi typu AA, baterie vydrží plně funkční cca 6 měsíců při běžném denním provozu. Čidlo zaznamená pohyb ve vzdálenosti 10 cm a nadávkuje mýdlo či saponát v potřebném množství.

 

Bezdotykový dávkovač mýdla TRANSPARENT

 

Bezdotykové dávkovače jsou ideálním řešením pro domácnost – vnášejí čistotu a pořádek, k tomu skvěle vypadají. Stačí si vybrat z naší nabídky!

 

http://www.bezdoteku.cz/davkovace-mydla

zobrazit celý text

Jak na výběr bezdotykových odpadkových košů

NEVÍTE SI RADY S VÝBĚREM ODPADKOVÉHO KOŠE? PORADÍME VÁM!

 

Čistší domácnost, snadná manipulace, jednodušší život. Řekněte stop upatlané a ohyzdné nádobě pod dřezem, které se štítíte byť jen dotknout. A představte si těch mikrobů! A ten zápach!

Bezdotykový odpadkový koš přináší výhody, které doceníte při běžném provozu domácnosti. Tyto koše jsou opatřeny infračerveným senzorem, který umožní automatické otevření víka při přiložení ruky a po vhození odpadku se opět koš uzavře. V nabídce máme pro jednoduchou manipulaci i takové novinky jako 12 litrový koš s čidlem ve výšce chodidla, což umožní vyhození odpadku i bez zbytečného ohýbání.

 

http://www.bezdoteku.cz/bezdotykovy-odpadkovy-kos-progress-nerezovy-kulaty-senzorovy--12l

 

 

V naší nabídce si můžete vybrat koše ve třech tvarových variantách – kulaté, hranaté a trojhranné o objemu od 9 do 50 litrů. Kulaté a trojhranné koše mají navíc vnitřní plastovou nádobu, hranaté koše mají vnitřní upínací systém na odpadkové pytle, což usnadní manipulaci a okraje pytle nehyzdí design koše.

Dále si můžete vybrat koš dle objemu. Maloobjemové koše (9 – 18 litrů) jsou vhodné do koupelen, středněobjemové koše (27 – 30 litrů) jsou vhodné do 2 členných domácností při vynášení odpadků 1-2x týdně, velkoobjemové koše jsou určeny pro 4 členné domácnosti při obdobné frekvenci vynášení. Ve skupině velkoobjemových košů doporučujeme 48 litrový koš s deodorizérem na zachytávání pachu, deodorizér vydrží minimálně půl roku při běžném provozu (náhradní lze zakoupit za cenu 300,- Kč).

 

Bezdotykový odpadkový koš DEODORIZÉR 

 

http://www.bezdoteku.cz/odpadkovy-kos-bezdotykovy-deodorizer-hranaty-senzorovy-48l

 

Obsluha koše je maximálně jednoduchá, senzor je napájen 4 bateriemi typu „D“, baterie vydrží plně funkční cca 6 měsíců při běžném denním provozu (20x otevření/uzavření). Čidlo zaznamená pohyb ve vzdálenosti 10 cm, v normálním pohotovostním režimu bliká kontrolka červeně každé 3 vteřiny, při otevírání víka svítí kontrolka zeleně, při zavírání víka svítí červeně. Při manuálním otevření víka svítí kontrolka zeleně, při vyjímání odpadků lze senzor vypnout vypínačem OPEN, po vyprázdnění nádoby se koš zavře spínačem CLOSE, čímž automatický systém opět naběhne do pohotovostního režimu.

 

Bezdotykové odpadkové koše přinášejí do vaší domácnosti čistotu a komfort, které jsou navíc v harmonii s dokonalým designem. Stačí si vybrat z naší široké nabídky:

 

http://www.bezdoteku.cz/odpadkove-kose

zobrazit celý text

smalllogo
JBR Import Trading s.r.o.
Slavíkova 1204/16, Praha 130 00

info@bezdotyku.cz
+420 734 160 412 (10 - 18 hod.)
IČ: 24195308, DIČ: CZ24195308
Společnost je zapsaná u Městského soudu v Praze, složka C 187576